Українська мережа АЗС «WOG» співпрацює з росіянами?

Чи замислювалися ви колись, що заправляючи свій автомобіль, можете несвідомо підтримувати бізнес країни-агресора в Україні? І мова йде не про «Лукойл», який успішно мімікрує під український ринок у вигляді мережі «AMIC».

АЗС «WOG» (West Oil Group) — одна з найбільших мереж автозаправок в Україні. Заснована в 2000-му році, мережа АЗС «ВОГ» входить до холдингу «Континіум», який був створений покійним екс-нардепом Ігорем Єремеєвим. Нині групу компаній контролюють родичі і бізнес-партнери Єремєєва.

Друга найбільша українська заправна мережа «ВОГ» офіційно закуповує паливо у нафтопереробних заводах Румунії, Греції, Литви, Польщі, Білорусі. А ось як це паливо потрапляє в Україну?

Один з основних партнерів «WOG» — компанія «Термінал Стівідорінг і К», яка займається перевалкою нафтопродуктів в порту «Южний», що в Одеській області.

Що таке «Термінал Стівідорінг і К» і до чого тут взагалі Росія?

— До 2014 року бункерувальна компанія «Термінал Стівідорінг і К» називалася «Трансбункер-Південь». Материнська компанія «Трансбункер» знаходиться в Москві. Справи у них йдуть дуже непогано, так як компанії які входять в холдинг «Трансбункер» регулярно виконують замовлення уряду РФ на території всієї Росії. Після початку російської агресії на сході України керівництво холдингу змінило назву свого представництва в Одеській області на «Термінал Стівідорінг і К»

— 7 травня 2015 року співробітники СБУ провели ряд обшуків в приміщеннях «Термінал Стівідорінг і К» та ряду інших афілійованих до «Трансбункеру» компаній, що оперують в порту «Южний». У спецслужбі підозрюють, що російське керівництво «Трансбункеру» і їх представники на Одещині могли фінансувати терористичні угруповання сепаратистів на сході України. Ще один фігурант цієї розслідування — сміттєвий сепаратист Ігор Марков. На сьогоднішній день важко сказати на якому етапі проходить розслідування, так як кримінальне провадження засекречено СБУ

— Дочірня компанія холдингу «Трансбункер» («Керченський Паливний Термінал») продовжувала діяльність в Криму анексії півострова.

Стисло, виходить що мережа українських АЗС «ВОГ» закуповує паливо за кордоном, використовуючи послуги представників близького до керівництва РФ нафтопереробного холдингу, який підозрюється у фінансуванні терористів «Л / ДНР». Як то кажуть, гроші не пахнуть.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *